Lancia Thema Executive for hire in Nove Zamky

Talian v americkom štýle

Na začiatok trochu nevyhnutnej histórie. Turínska automobilka Lancia je jedným z najstarších výrobcov automobilov na svete. Vznikla už v roku 1906 a vždy patrila medzi inovatívnych výrobcov automobilov a Lancie boli známe svojím nadš

Na začiatok trochu nevyhnutnej histórie. Turínska automobilka Lancia je jedným z najstarších výrobcov automobilov na svete. Vznikla už v roku 1906 a vždy patrila medzi inovatívnych výrobcov automobilov a Lancie boli známe svojím nadštandardným luxusom.
Z globálneho hľadiska sa v prvom desaťročí nového milénia koncernu Fiat, do ktorého patrí aj značka Lancia, darilo. Rozhodol sa expandovať na americký trh kúpou koncernu Chrysler. Konečne sa už ale dostávam k tomu podstatnému. Ak máte pri pohľade na toto auto dojem, že ste ho už niekde videli, je to dosť možné. Nová Lancia Thema totiž nie je nič iné, ako Chrysler 300.
Lancia Thema je zvonku veľmi majestátne auto. Je to poctivých päť metrov drsného amerického štýlu dochutených oreganom a olivovým olejom. Podobne by sa dal opísať aj interiér. Vpredu sú namiesto sedadiel dve veľké kreslá. Vzadu je mäkučký gauč. Priestoru je všade viac než dosť. Interiér je predsa len robený na trochu inak stavaných Američanov, a tak sa v aute priemerne vysoký Slovák cíti ako lilipután.
V interiéri sa ale dajú nájsť aj stopy talianskej DNA. Palubná doska je v najvyššej výbave Executive obšitá kožou Poltrona Frau. Samotná koža je veľmi kvalitná a interiér zdobí pravé drevo.
Dominantou stredovej konzoly je veľký dotykový displej multimediálneho systému a nad ním sú krásne analógové hodiny.
...Ak by režisér Francis Coppola natáčal svoju legendárnu adaptáciu románu Krstný otec od Maria Puza dnes, slávny „Don Corleone“ by nemohol jazdiť na ničom inom, ako na Lancii Thema. Na trhu je viacero luxusných limuzín, no žiadna z nich nepôsobí tak drsne. Thema má charakter, ako žiadne iné auto.

Calculate price

Calculate price

You can request other time slots directly with the owner
Vehicle collection address: Nove Zamky

Owner

user-profile-photo

Michal

  Owner's response time is within 24 hours.

Make
Lancia
Model
Thema Executive
Average speed
130 km/h
Left or right hand drive
Left
Hourly rate
€120
Minimum price
€120
Year
2012
Location
Nove Zamky
Passengers
3