Mercedes-Benz 300 Sel Automatic for hire in Považská Bystrica

Luxus na kolesách

Mercedes 300 SEL Automatic (W109-015) je luxusný automobil vyrábaný v rokoch 1966 – 1967 v počte 2369 kusov, čo iba dodáva na jedinečnosti a vzácnosti automobilu. Veľmi pohodlnú jazdu zabezpečuje hydropneumaticky odpružený podvozok,

Mercedes 300 SEL Automatic (W109-015) je luxusný automobil vyrábaný v rokoch 1966 – 1967 v počte 2369 kusov, čo iba dodáva na jedinečnosti a vzácnosti automobilu. Veľmi pohodlnú jazdu zabezpečuje hydropneumaticky odpružený podvozok, ktorý krásne filtruje nerovnosti ciest. Automobil ponúka spoľahlivosť, sofistikovanosť a štýl, zaručuje úžasný svadobný zážitok a ponúka to najlepšie z luxusného cestovania v klasickom Mercedese šesťdesiatych rokov. Samozrejmosťou je vodič v spoločenskom odeve.

Vo svojej dobe sa jednalo o jedno z najbezpečnejších a podľa odbornej dobovej tlače sa automobil zaraďuje ako jedno z najlepších áut na svete.

Chcete sa viesť vo vozidle, ktoré vlastnili známe osobnosti ako nemecký kancelár Willy Brandt, herec Steve McQueen alebo pápeži Pavol VI. a Ján Pavol II., jordánsky kráľ Hussein a rumunský prezident Nicolae Ceaușescu? Potom je Mercedes 300 SEL tou správnou voľbou!

Calculate price

Calculate price

You can request other time slots directly with the owner
Vehicle collection address: Považská Bystrica

Owner

user-profile-photo

 This vehicle is verified and updated with available dates.

  Owner's response time is within 24 hours.

Make
Mercedes-Benz
Model
300 Sel Automatic
Average speed
70 km/h
Left or right hand drive
Left
Hourly rate
€70
Minimum price
€180
Year
1967
Location
Považská Bystrica
Passengers
3