Nechajte si zaplatiť za šoférovanie svojho klasického auta

Majitelia úžasných klasických áut a veteránov sa môžu na BookAclassic zaregistrovať zdarma

Nechajte si platiť za šoférovanie svojej klasiky! Majitelia úžasných a krásnych klasických áut môžu teraz pridať svoje vozidlá do rozsiahlej databázy BookAclassic a zarábať peniaze na ich štýlovej investícii. Úžasná globálna platforma je k dispozícii v celej krajine. Využite takisto našu spoluprácu s časopisom Veterán, ktorý si môže vybrať práve Vaše, u nás registrované, zaujímavé vozidlo, aby ho predstavil na svojich stránkach čitateľom z celého Slovenska.

Klasické autá a veterány vyvolávajú dojem elegancie a nostalgie, ktorú ľudia radi spájajú so svojimi veľkými udalosťami, od svadieb po maturitné plesy. Majitelia týchto pôsobivých vozidiel z iných dôb môžu teraz profitovať z ponuky BookAclassic poskytnutím svojho auta na prenájom pre iných. Či už ide o vystavenie Ferrari,  alebo Bentley ako súčasť dedičstva 20. rokov minulého storočia. Alebo dojem dotvára Trabant z roku 1970 či Škoda Octavia z roku 1961. Všetky nájdu na našej platforme svoje miesto. Vozidlá na našich stránkach dosahujú spoločnú hodnotu niekoľkých miliónov libier a táto cena neustále narastá s tým, ako sa noví nadšenci prihlasujú na náš portál.

BookAclassic dáva majiteľom klasických áut kompletnú slobodu pri prenajímaní svojho vozidla, pričom majitelia si sami vyberajú udalosti a ponuky, ktoré prijmú. Majitelia zostávajú tiež pri svojom aute počas celého dňa a dokonca sa stávajú šoférmi, aby sa uistili, že ich vozidlu sa dostáva rešpektu, ktorý si zaslúži. S veľkým množstvom milovníkov veteránov v celej krajine môžu majitelia výnimočných a luxusných áut zmeniť svojho koníčka na vedľajší príjem, čím zároveň doprajú svojmu vozidlu možnosť zostať v najlepšej kondícii a pritom si užívať jazdenie. Dokonca takto môžete v budúcnosti aj rozšíriť svoju zbierku.

Zaplaťte si cenu svojho klasického auta dvoj- až trojnásobne pomocou profilu zdarma

Nechajte si platiť za to, že budete šoférovať svoje klasické auto - je to skutočne tak jednoduché! Majitelia klasických áut dostávajú až 30 rezervácii počas roka prostredníctvom rezervačnej služby na BookAclassic. Máme majiteľov, ktorí si už dvoj- až trojnásobne splatili cenu svojho auta prostredníctvom profilu zdarma na BookAclassic.

Pripojte sa k nám!

Nechajte si platiť za šoférovanie svojho klasického auta pri natáčaní filmu

Využívanie služieb BookAclassic neobmedzuje majiteľov áut len na poskytovanie svojho vozila pre veľké udalosti či umožnenie šoférovania vášho auta niekomu inému. Užívatelia našich služieb majú tiež možnosť poskytnúť svoje vozidlo na širokú škálu produkčných aktivít od hollywoodskych filmov po reklamy.

BookAclassis sa špecializuje na zabezpečovanie klasických áut a iných unikátnych vozidiel pre natáčanie filmov, čím poskytuje majiteľom krásnych áut možnosť predviesť svoje auto a zažiť niečo nové. Filmové štáby sú žhavé po vystavení vozidla, ktoré zapadá do ich produkcie, nech už to je auto z roku 1930 vhodné pre gangsterský film alebo športové vozidlo ideálne pre hudobný videoklip známeho umelca.

Platforma môže tiež pomôcť pritiahnuť zákazníkov, aby využili vaše auto na celú škálu predajných šou či výstav. Organizátori akcií vedia, že vzácne autá môžu pritiahnuť obecenstvo, obzvlášť ak sa k autu viaže unikátny príbeh, alebo ak ste ochotný byť k dispozícii a porozprávať o vašom vozidle.

Zabezpečujte pre celú škálu akcií

Popritom, že sa dostanete na svadobný trh, je tu zároveň množstvo iných príležitostí zarobiť peniaze prostredníctvom klasického auta či veterána. Od ponuky pre maturantov, ktorí chystajú svoju stužkovú, po tých, ktorí organizujú korporátne akcie. Práve vy im môžete pomôcť prichádzať na ich udalosti s gráciou, keď im poskytnete svoje klasické auto alebo veterána a budete robiť šoféra.

Mať na udalosti klasické auto môže pomôcť vašim zákazníkom vytvoriť nezabudnuteľný zážitok a vytvoriť úplne novú atmosféru udalosti. Pomocou BookAclassic môžu tí, ktorí uvažujú o prenajatí si auta pre svoju akciu, nájsť pre nich tú najlepšiu možnosť, nech už to je honosné športové auto alebo pred-vojnový veterán. Využitie platformy dáva nadšencom pre klasické autá prístup k množstvu potenciálnych zákazníkov, ktorí hľadajú niečo špeciálne pre svoju akciu. A tak nadšenci môžu zarábať peniaze na svojej investícii a koníčku a zdieľať svoju vášeň s inými.

Pomôžte urobiť svadobný look dokonalým

Spolu s tým, ako sa púšťajú do príprav svadby, sa mnohé páry rozhodujú aj o prenájme klasického auta či veterána, aby tak do svojho veľkého dňa priniesli ešte silnejší dojem romantiky, elegancie a štýlu a tým dokončili celkový pocit. Pomocou BookAclassic ponúkame majiteľom týchto áut prístup k lukratívnemu trhu, keď im umožníme doplniť svadobný look práve tým extra špeciálnym kúskom pre šťastný pár cestujúci v luxuse.

Či už máte športový kabriolet dokonalý na cestu pre letnú svadbu, alebo vlastníte ohromujúceho veterána, ktorý je ideálny do zasneženého pozadia, na BookAclassic nájdete ten správny trh pre svoje vozidlo. V úlohe šoféra môžete byť súčasťou niekoho dňa a bezpochyby bude chcieť fotograf využiť klasický a krásny dizajn vášho auta a predviesť ho na svadobných fotografiách, či už to je Jaguar alebo Cadillac.

Ponúknite zážitok zo šoférovania

Mnohí ľudia snívajú o tom, že sa stanú majiteľmi vlastného klasického auta či veterána, ale z rôznych dôvodov zatiaľ nemajú tú možnosť a okamžite sa chopia možnosti previesť sa v exkluzívnom vozidle. Pomocou BookAclassic môžete poskytnúť vaše auto na prenájom s ponukou vlastného šoférovania, teda umožniť zákazníkom zážiť vzrušenie za volantom auta najvyššej kvality.

Či už bude chcieť nadšenec prenajať auto na jeden deň alebo celý týždeň, nájdete ich na platforme BookAclassic. Zážitok zo šoférovania je často skvelým darčekom pre moto-nadšencov a zistíte, že k dispozícii je skutočne mnoho príležitostí prenajať svoje auto iným k šoférovaniu, obzvlášť ak vlastníte luxusné značky ako Ferrari, Lamborghini, Aston Martin alebo Porsche.

BookAclassic prináša klasický prenájom auta na novú úroveň

Tu na BookAclassic robíme z prenájmu klasického auta či veterána rýchly a jednoduchý proces s jasnou kalkuláciou ceny a rezervačným systémom, ktorý môžete využiť pre rezerváciu áut na celom svete. Naši užívatelia môžu zabudnúť na vypĺňanie zdĺhavých formulárov plných irelevantných otázok a namiesto toho sa tešiť z okamžitej kalkulácie ceny pre akékoľvek auto, ktoré je na portále BookAclassic, ešte pred rezerváciou. Náš vysoko pokročilý a unikátny algoritmus pre výpočet ceny a rezervácie, vytvorený jedinečne pre prenájom klasických áut, zabezpečí, že prenajímatelia aj majitelia budú mať dokonalý zážitok.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!