Get paid to drive your own classic vehicle!

Drive into a world of exciting events with us

List your car

How it works

Register your vehicle

Easy and free registration. Choose to offer your vehicle with you as chauffeur or rent it out for Self Drive.

Start receiving bookings

We provide you with exciting assignments. You can accept or decline any booking offered to you.

Share great adventures

Drive into a world of exciting events with us and get paid for the time you spend.

Why register your vehicle

  • We provide you with exciting assignments
  • Stay in control of your vehicle as chauffeur
  • Keep private with an anonymous profile
  • Get paid for the time you spend
  • Easily accept or decline any offer
  • Totally free. No annual fee. No binding contracts

Často kladené otázky


Zažite vzrušujúce úlohy s vaším veteránom či už na svadbách, vo filmovej produkcii, alebo pri fotografovaní. Jediné, čo teraz potrebujete urobiť, je zaregistrovať svoje auto u nás a to bez akýchkoľvek poplatkov. Nie ste viazaný žiadnymi zmluvami či záväzkami a odmietnutie akejkoľvek ponuky, ktorá vás neosloví, je vaším výhradným právom!

Pre jednotlivcov so vzrušujúcim autom, alebo motocyklom
Ak si chcete dožičiť vzrušujúcu skúsenosť s vašim veteránom, ste na správnom mieste. BookAclassic dodal veterány pre film a reklamu, pričom ponúkol majiteľom veteránov nezabudnuteľné skúsenosti a zároveň príležitosť zarobiť si peniaze. Evidujeme autá vhodné na svadobnú prepravu, unikátne a exotické autá pre špeciálne exhibície a takisto motocykle a skútre pre showroomy. Možnosti sú nekonečné!

Dodávateľ áut pre film, videoklipy a reklamu
Dodávame automobily pre filmový priemysel, firemné akcie a fotografov. BookAclassic zabezpečil exkluzívne vozidlá pro niekoľko filmov, videoklipov a reklamných spotov, kde majitelia týchto áut prežili skvelý zážitok a boli zároveň finančne odmenení.

Profesionálny servis
BookAclassic neustále hľadá v rámci Slovenskej republiky profesionálne spoločnosti venujúce sa preprave limuzínami, ktoré by rady vyťažili svoju flotilu áut čo najefektívnejšie. Máme veľa požiadaviek na obchodné a VIP transporty, svadobný prenájom atď., ktoré by sme radi postúpili vašej spoločnosti. Našim zámerom je spolupráca so všetkými serióznymi spoločnosťami venujúcimi sa preprave limuzínami a autobusmi v rámci celej Slovenskej republiky. Registrácia áut na BookAclassic je úplne zdarma.

Vozidlá bez evidenčných čísel
Na stránkach BookAclassic môžu byť takisto zaregistrované autá, ktoré nemajú evidenčné čísla. V tomto prípade uvítame aj autá, ktoré nie sú v optimálnej kondícii, majú ale unikátny charakter, alebo zvláštny vzhľad. Takéto vozidlá môžu byť rezervované pre stacionárne ukážky, fotografovanie, výstavy, pútače na veľtrhoch, dekorácie obchodov atď. Takisto môžu byť tieto autá prenajímané na jazdu po súkromnom pozemku, alebo na uzavretých cestách.

Vaše auto je na našich stránkach vedené anonymne a každá požiadavka na akúkoľvek akciu prichádza od nás. Ak zákazku odsúhlasíte, postaráme sa o všetky detaily s ňou súvisiace. Zákazník zaplatí rezervačný poplatok, čo je našou províziou za sprostredkovanie zákazky a zároveň uistením sa o jeho serióznom záujme. Akonáhle bude z našej strany všetko uzavreté, môžete kontaktovať priamo zákazníka pre potvrdenie rezervácie a ohľadom ostatných detailov.


Musíte byť majiteľom veterána, alebo iného vozidla, ktoré ma viac ako 25 rokov, Auto musí mať charakter klasika príp. musí byť niečím zaujímavé. Takisto radi akceptujeme limuzíny, moderné luxusné autá, alebo iné vozidlá s unikátnym charakterom a to aj v prípade, že ešte nedosiahli hranicu 25 rokov. Vozidlo musí byť v dobrom stave a to tak po technickej ako aj právnej stránke. Musí byť pravidelne udržiavané, mať platnú TK a nesmie vykazovať vážne nedostatky či poruchy.

Aktívne obdobie od -do
Mnoho vozidiel počas zimného obdobia nejazdí. V tomto prípade máte pri registrácii možnosť určiť obdobie, v ktorom je vaše vozidlo dostupné.


Hodinová sadzba vášho auta na BookAclassic profile je kalkulovaná od momentu ako auto opustí garáž až do chvíle kedy sa doň vráti. BookAclassic zabezpečí aby ste inkasovali minimálne platbu za dvojhodinový prenájom a to aj v prípade, že jazda zaberie len 30 minút. Existuje možnosť nastaviť pri vašom aute polhodinovú alebo hodinovú sadzbu po dvoch uplynulých 2 hodinách prenájmu (polhodinová podľa predvoľby).

BookAclassic si z celkovej sumy rezervácie účtuje poplatok do výšky 30%. 50 až 70% tohto poplatku je použitých na propagáciu Vášho vozidla.

BookAclassic prenechá kontaktné údaje a zadanie od zákazníka majiteľovi vozidla. Náš systém vás kontaktuje mailom, alebo cez SMS hneď po tom, čo inkasujeme platbu za rezerváciu vášho vozidla. Tento rezervačný poplatok je našou odmenou a zároveň garanciou pre vás, že konkrétny zákazník má seriózny záujem a vaše auto si rezervoval.

Po prijatí rezervačného poplatku, odošleme všetky informácie o zákazníkovi vám. Žiadame vás pritom o okamžité kontaktovanie zákazníka za účelom dohody o ďalších detailoch a spôsobe vyrovnania zostatkovej sumy za prenájom. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí, alebo otázok je vám BookAclassic k dispozícii.


Ak si chce zákazník rezervovať vaše auto, dostanete email a SMS s informáciami týkajúcimi sa zadania. Je potrebné odpovedať v priebehu 24 hodín či konkrétnu ponuku prijmete. Po uplynutí 24 hodín sa náš systém pokúsi nájsť zákazníkovi iné auto.

Môžte povedať “Nie ďakujem”?
Áno, krátko a stručne. Ak si chce zákazník rezervovať vaše auto, dostanete email a SMS s informáciami týkajúcimi sa zadania. Môžte akceptovať len zadania resp. ponuky, ktoré vás oslovia. Je však dôležité, aby ste odpovedali čo najskôr, aby zákazník nemusel čakať na odozvu. V prípade, že zadanie resp. zákazku akceptujete bude to záväzné.


Pri registrácii vášho vozidla potrebujeme kontaktné informácie akými sú vaše meno, adresa, email a telefónne číslo. Tieto informácie sú určené pre interné účely a nebudú poskytnuté ďalším osobám. BookAclassic nezverejňuje identitu vozidla a neprezradí stanovisko vozidla ani jeho evidenčné čísla akýmkoľvek záujemcom. Na našich stránkach bude zobrazené len PSČ, mesto, okres a vek vozidla. Dôvodom je samozrejme naša snaha chrániť majiteľov vozidiel a predchádzať krádeži.


Ak vaše auto nie je vybavené bezpečnostnými pásmi na všetkých sedadlách, ste povinný túto skutočnosť nájomcom oznámiť. Ak sa vo vozidle nachádzajú deti, majú byť pripútané podľa platnej legislatívy. Deti do troch rokov nesmú byť prepravované v autách bez bezpečnostných pásov. Ak sa na sedadle vozidla vybavenom bezpečnostným pásom prepravuje dieťa s výškou menšou než 150 cm, musí byť toto sedadlo vybavené detským zadržiavacím zariadením vhodným pre deti podľa hmotnostných skupín.


Včasný príchod na dohodnutú adresu a predvedenie vozidla v čo najlepšom stave. Vozidlo by malo byť umyté a vyčistené tak zvnútra ako aj zvonku. Je dôležite kontaktovať zákazníka v predstihu, kvôli potvrdeniu požiadaviek a časového rozvrhu. Mali by ste byť takisto pripravený, strpieť niektoré požiadavky ohľadom vášho oblečenia, prípadne služby, či dekorácie vozidla.

Čo v prípade ak auto zlyhá?
Ak je vaše vozidlo nefunkčné, alebo potrebuje v deň zadania podstúpiť neočakávanú opravu, mali by ste o tom okamžite informovať zákazníka a BookAclassic. V takomto prípade nám poskytnete príležitosť pomôcť zákazníkovi nájsť iné auto. Ak máte takúto možnosť, môžete zákazníkovi ponúknuť alternatívne riešenie. V prípade odmietnutia takejto ponuky má zákazník právo na zrušenie objednávky. Ak už bolo zadanie resp. zákazka vyplatená je nutné, aby bola platba zákazníkovi refundovaná.

Absencia
Ak sa nedostavíte v dohodnutom termíne na miesto zadania bez predošlého upozornenia a bez toho, aby bola známa príčina, vaše vozidlo bude okamžite odstránené z našich stránok. V takomto prípade ste povinný, čo najskôr vrátiť všetky obdržané platby.

Odvolanie
BookAclassic je výhradne komunikačným portálom medzi majiteľmi a nájomcami veteránov. BookAclassic preberá zodpovednosť len za sprostredkovanie kontaktu medzi majiteľom a nájomcom. BookAclassic nenesie žiadnu finančnú ani právnu zodpovednosť za používanie prenajatého vozidla, za stav vozidla, rovnako ani za poruchy a škody.

Totally free. No annual fee. No binding contracts Register your vehicle