Klasické vozidlá a veterány na prenájom

SVOBODA DIESEL CAR 10

Historický traktor

Dobrý deň, Týmto by som Vám chcel dať do pozornosti moju srdcovku historický traktor z roku 1936 – SVOBODA DIESEL CAR 10. Je to stroj, ktorý v dnešnej dobe nevidieť len tak hoci kde. Je na ňom zaujímavé, že motor sa

Dobrý deň,
Týmto by som Vám chcel dať do pozornosti moju srdcovku historický traktor z roku 1936 – SVOBODA DIESEL CAR 10. Je to stroj, ktorý v dnešnej dobe nevidieť len tak hoci kde. Je na ňom zaujímavé, že motor sa žhaví s doutníkom a štartovanie je možné iba s kľukou. Myslím si, že by mohol byť ozdobou a zaujímavosťou na Vašom podujatí. Ponúkol by Vašim návštevníkom naozaj nevšedný zážitok.
Hoci si už táto „babička“ SVOBODA zažila svoje, dokáže vyčariť úsmev a vyvolať krásne spomienky na časy dávno minulé, ale o to vzácne. O tom, že nepatrí do starého železa presvedčila na viacerých podujatiach napríklad: Traktor - veterán show Mýtnych Ludanoch , VARICUP Tesárske Mlyňany, Traktormánii v obci Maňa, kde zvládala s elegantnosťou a pokojom jej vlastným, zdolať napr. slalom, jazdu zručnosti, či ťahanie dreva. Odmenili ju aj 2. miestom medzi malotraktormi. Zúčastnila sa tiež aj napr. Kolárovo – dni obce, Agrokomplex NR, Šamorín – Ako hasili naši predkovia. Boli sme aj za hranicami v Komárome.
Aby sa SVOBODA zúčastnila na Vašej paráde, stačí sa ozvať a dohodnúť termín. Je len na Vás, ako sa rozhodnete, či chcete dopriať Vašim zmyslom takúto lahôdku.
Týmto Vás srdečne pozdravujem a dúfam, že sa stretneme.

Lokalita: Dolný Ohaj Minimálna cena: EUR 80,00

Vypočítať cenu

Zistite cenu za 30 sekúnd. Teraz vyberte druh akcie!
Výrobca
Svoboda
Model
DK10
Rok
1930
Rýchlosť
12 km/h
Hodinová sadzba
EUR 40,00
Minimálna cena
EUR 80,00
Lokalita
Dolný Ohaj
Pasažieri
1