Svoboda DK10 for hire in Dolný Ohaj

Historický traktor

Dobrý deň, Týmto by som Vám chcel dať do pozornosti moju srdcovku historický traktor z roku 1936 – SVOBODA DIESEL CAR 10. Je to stroj, ktorý v dnešnej dobe nevidieť len tak hoci kde. Je na ňom zaujímavé, že motor sa

Dobrý deň,
Týmto by som Vám chcel dať do pozornosti moju srdcovku historický traktor z roku 1936 – SVOBODA DIESEL CAR 10. Je to stroj, ktorý v dnešnej dobe nevidieť len tak hoci kde. Je na ňom zaujímavé, že motor sa žhaví s doutníkom a štartovanie je možné iba s kľukou. Myslím si, že by mohol byť ozdobou a zaujímavosťou na Vašom podujatí. Ponúkol by Vašim návštevníkom naozaj nevšedný zážitok.
Hoci si už táto „babička“ SVOBODA zažila svoje, dokáže vyčariť úsmev a vyvolať krásne spomienky na časy dávno minulé, ale o to vzácne. O tom, že nepatrí do starého železa presvedčila na viacerých podujatiach napríklad: Traktor - veterán show Mýtnych Ludanoch , VARICUP Tesárske Mlyňany, Traktormánii v obci Maňa, kde zvládala s elegantnosťou a pokojom jej vlastným, zdolať napr. slalom, jazdu zručnosti, či ťahanie dreva. Odmenili ju aj 2. miestom medzi malotraktormi. Zúčastnila sa tiež aj napr. Kolárovo – dni obce, Agrokomplex NR, Šamorín – Ako hasili naši predkovia. Boli sme aj za hranicami v Komárome.
Aby sa SVOBODA zúčastnila na Vašej paráde, stačí sa ozvať a dohodnúť termín. Je len na Vás, ako sa rozhodnete, či chcete dopriať Vašim zmyslom takúto lahôdku.
Týmto Vás srdečne pozdravujem a dúfam, že sa stretneme.

Calculate price

The vehicle you're about to book has only 1 passenger seat. This is not a "Self Drive" vehicle that you can drive together as a couple.

Calculate price

You can request other time slots directly with the owner
Vehicle collection address: Dolný Ohaj

Owner

user-profile-photo

Dana

  Owner's response time is within 24 hours.

Make
Svoboda
Model
DK10
Average speed
12 km/h
Left or right hand drive
Left
Hourly rate
€40
Minimum price
€80
Year
1936
Location
Dolný Ohaj
Passengers
1