O nás

BookAclassic je popredný online rezervačný portál pre prenájom veteránov a klasických vozidiel. Sme celosvetovo najrýchlejšie rastúca platforma pre retro vozidlá, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Našim cieľom je poskytnúť každému možnosť zažiť vzrušenie zo šoférovania klasického auta alebo super auta. Užite si možnosť šoférovania vozidla snov na dovolenke alebo príležitosti akéhokoľvek druhu. S BookAclassic môžete šoférovať naprieč Toskánskom v klasickom Alfa Romeo Spider alebo križovať Route 66 v kabriolete Ford Mustang z roku 1966. Kamkoľvek pôjdete, my ideme s vami.

BookAclassic ponúka najrozsiahlejšiu online databázu veteránov a klasických áut pre súkromné aj firemné akcie, filmovú produkciu, reklamu, výstavy a múzeá. Naša efektívna služba a priamočiary rezervačný systém dostupný v mnohých jazykoch prináša každým dňom stále viac šťastných zákazníkov a majiteľov áut.

Booking System
Countries
Online
Offline
Map

Život je príliš krátky nato, aby sme ho premárnili v nudných autách

BookAclassic je ideou inovatívneho dánskeho podnikateľa a vášnivého automobilového nadšenca. BookAclassic vznikol, pretože sme mali po krk bezcharakterných, fádnych a nudných, praktických vozidiel. Sme tu na to, aby sme prebudili záujem a vdýchli nový život klasickým autám s dušou, kvalitou a charizmou. Chceme sa podeliť o naše nadšenie a vášeň pre nádherné a pôvabné veterány a klasické autá. Chceme zaplniť cesty krásnymi a sexy autami!

BookAclassic - Drive your dream!

BookAclassic Ltd.
69 Carter Lane
London, EC4V 5EQ
United Kingdom

Company Reg. No 07733024

+44 20 3826 8070

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!