• Prenájom veteránov a áut snov

    Nájdi svoje auto snov a v okamihu zisti jeho cenu pre tvoju akciu

    Find your vehicle

O nás

BookAclassic je popredný online rezervačný portál pre prenájom veteránov a klasických vozidiel. Sme celosvetovo najrýchlejšie rastúca platforma pre retro vozidlá, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Našim cieľom je poskytnúť každému možnosť zažiť vzrušenie zo šoférovania klasického auta alebo super auta. Užite si možnosť šoférovania vozidla snov na dovolenke alebo príležitosti akéhokoľvek druhu. S BookAclassic môžete šoférovať naprieč Toskánskom v klasickom Alfa Romeo Spider alebo križovať Route 66 v kabriolete Ford Mustang z roku 1966. Kamkoľvek pôjdete, my ideme s vami.

BookAclassic ponúka najrozsiahlejšiu online databázu veteránov a klasických áut pre súkromné aj firemné akcie, filmovú produkciu, reklamu, výstavy a múzeá. Naša efektívna služba a priamočiary rezervačný systém dostupný v mnohých jazykoch prináša každým dňom stále viac šťastných zákazníkov a majiteľov áut.

Booking System
Countries
Online
Offline
Map

Život je príliš krátky nato, aby sme ho premárnili v nudných autách

BookAclassic je ideou inovatívneho dánskeho podnikateľa a vášnivého automobilového nadšenca. BookAclassic vznikol, pretože sme mali po krk bezcharakterných, fádnych a nudných, praktických vozidiel. Sme tu na to, aby sme prebudili záujem a vdýchli nový život klasickým autám s dušou, kvalitou a charizmou. Chceme sa podeliť o naše nadšenie a vášeň pre nádherné a pôvabné veterány a klasické autá. Chceme zaplniť cesty krásnymi a sexy autami!

BookAclassic – Drive your dream!

BookAclassic Ltd.
69 Carter Lane
London, EC4V 5EQ
United Kingdom

Company Reg. No 07733024

+44 20 3826 8070