Nechajte si zaplatiť za šoférovanie vlastného klasického vozidla!

Drive into a world of exciting events with us

Pridajte vaše auto do zoznamu

Ako to funguje

Registrujte vaše vozidlo

Jednoduchá registrácia zdarma. Vyberte si ponuku vášho vozidla so šoférom alebo ho prenajmite k samostatnému šoférovaniu.

Začnite prijímať rezervácie

Ponúkneme vám vzrušujúce úlohy. Akékoľvek ponúknuté rezervácie môžete prijať alebo zamietnuť .

Podeľte sa o skvelé dobrodružstvá

Vojdite s nami do sveta vzrušujúcich udalostí a nechajte si zaplatiť sa strávený čas.

Prečo zaregistrovať vaše vozidlo

  • Poskytneme vám vzrušujúce zákazky
  • Majte svoje vozidlo pod kontrolou ako šofér
  • Zostaňte v súkromí s anonymným profilom
  • Nechajte si za váš čas zaplatiť
  • S ľahkosťou prijmite, alebo odmietnite akúkoľvek ponuku
  • Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov.

Často kladené otázky


Zažite vzrušujúce úlohy s vaším veteránom či už na svadbách, vo filmovej produkcii, alebo pri fotografovaní. Jediné, čo teraz potrebujete urobiť, je zaregistrovať svoje auto u nás a to bez akýchkoľvek poplatkov. Nie ste viazaný žiadnymi zmluvami či záväzkami a odmietnutie akejkoľvek ponuky, ktorá vás neosloví, je vaším výhradným právom!

Pre jednotlivcov so vzrušujúcim autom, alebo motocyklom
Ak si chcete dožičiť vzrušujúcu skúsenosť s vašim veteránom, ste na správnom mieste. BookAclassic dodal veterány pre film a reklamu, pričom ponúkol majiteľom veteránov nezabudnuteľné skúsenosti a zároveň príležitosť zarobiť si peniaze. Evidujeme autá vhodné na svadobnú prepravu, unikátne a exotické autá pre špeciálne exhibície a takisto motocykle a skútre pre showroomy. Možnosti sú nekonečné!

Dodávateľ áut pre film, videoklipy a reklamu
Dodávame automobily pre filmový priemysel, firemné akcie a fotografov. BookAclassic zabezpečil exkluzívne vozidlá pro niekoľko filmov, videoklipov a reklamných spotov, kde majitelia týchto áut prežili skvelý zážitok a boli zároveň finančne odmenení.

Profesionálny servis
BookAclassic neustále hľadá v rámci Slovenskej republiky profesionálne spoločnosti venujúce sa preprave limuzínami, ktoré by rady vyťažili svoju flotilu áut čo najefektívnejšie. Máme veľa požiadaviek na obchodné a VIP transporty, svadobný prenájom atď., ktoré by sme radi postúpili vašej spoločnosti. Našim zámerom je spolupráca so všetkými serióznymi spoločnosťami venujúcimi sa preprave limuzínami a autobusmi v rámci celej Slovenskej republiky. Registrácia áut na BookAclassic je úplne zdarma.

Vozidlá bez evidenčných čísel
Na stránkach BookAclassic môžu byť takisto zaregistrované autá, ktoré nemajú evidenčné čísla. V tomto prípade uvítame aj autá, ktoré nie sú v optimálnej kondícii, majú ale unikátny charakter, alebo zvláštny vzhľad. Takéto vozidlá môžu byť rezervované pre stacionárne ukážky, fotografovanie, výstavy, pútače na veľtrhoch, dekorácie obchodov atď. Takisto môžu byť tieto autá prenajímané na jazdu po súkromnom pozemku, alebo na uzavretých cestách.

Vaše auto je na našich stránkach vedené anonymne a každá požiadavka na akúkoľvek akciu prichádza od nás. Ak zákazku odsúhlasíte, postaráme sa o všetky detaily s ňou súvisiace. Zákazník zaplatí rezervačný poplatok, čo je našou províziou za sprostredkovanie zákazky a zároveň uistením sa o jeho serióznom záujme. Akonáhle bude z našej strany všetko uzavreté, môžete kontaktovať priamo zákazníka pre potvrdenie rezervácie a ohľadom ostatných detailov.


Musíte byť majiteľom veterána, alebo iného vozidla, ktoré ma viac ako 25 rokov, Auto musí mať charakter klasika príp. musí byť niečím zaujímavé. Takisto radi akceptujeme limuzíny, moderné luxusné autá, alebo iné vozidlá s unikátnym charakterom a to aj v prípade, že ešte nedosiahli hranicu 25 rokov. Vozidlo musí byť v dobrom stave a to tak po technickej ako aj právnej stránke. Musí byť pravidelne udržiavané, mať platnú TK a nesmie vykazovať vážne nedostatky či poruchy.

Aktívne obdobie od -do
Mnoho vozidiel počas zimného obdobia nejazdí. V tomto prípade máte pri registrácii možnosť určiť obdobie, v ktorom je vaše vozidlo dostupné.


Hodinová sadzba vášho auta na BookAclassic profile je kalkulovaná od momentu ako auto opustí garáž až do chvíle kedy sa doň vráti. BookAclassic zabezpečí aby ste inkasovali minimálne platbu za dvojhodinový prenájom a to aj v prípade, že jazda zaberie len 30 minút. Existuje možnosť nastaviť pri vašom aute polhodinovú alebo hodinovú sadzbu po dvoch uplynulých 2 hodinách prenájmu (polhodinová podľa predvoľby).

BookAclassic si z celkovej sumy rezervácie účtuje poplatok do výšky 20%. 50 až 70% tohto poplatku je použitých na propagáciu Vášho vozidla.

BookAclassic prenechá kontaktné údaje a zadanie od zákazníka majiteľovi vozidla. Náš systém vás kontaktuje mailom, alebo cez SMS hneď po tom, čo inkasujeme platbu za rezerváciu vášho vozidla. Tento rezervačný poplatok je našou odmenou a zároveň garanciou pre vás, že konkrétny zákazník má seriózny záujem a vaše auto si rezervoval.

Po prijatí rezervačného poplatku, odošleme všetky informácie o zákazníkovi vám. Žiadame vás pritom o okamžité kontaktovanie zákazníka za účelom dohody o ďalších detailoch a spôsobe vyrovnania zostatkovej sumy za prenájom. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí, alebo otázok je vám BookAclassic k dispozícii.


Ak si chce zákazník rezervovať vaše auto, dostanete email a SMS s informáciami týkajúcimi sa zadania. Je potrebné odpovedať v priebehu 24 hodín či konkrétnu ponuku prijmete. Po uplynutí 24 hodín sa náš systém pokúsi nájsť zákazníkovi iné auto.

Môžte povedať “Nie ďakujem”?
Áno, krátko a stručne. Ak si chce zákazník rezervovať vaše auto, dostanete email a SMS s informáciami týkajúcimi sa zadania. Môžte akceptovať len zadania resp. ponuky, ktoré vás oslovia. Je však dôležité, aby ste odpovedali čo najskôr, aby zákazník nemusel čakať na odozvu. V prípade, že zadanie resp. zákazku akceptujete bude to záväzné.


Pri registrácii vášho vozidla potrebujeme kontaktné informácie akými sú vaše meno, adresa, email a telefónne číslo. Tieto informácie sú určené pre interné účely a nebudú poskytnuté ďalším osobám. BookAclassic nezverejňuje identitu vozidla a neprezradí stanovisko vozidla ani jeho evidenčné čísla akýmkoľvek záujemcom. Na našich stránkach bude zobrazené len PSČ, mesto, okres a vek vozidla. Dôvodom je samozrejme naša snaha chrániť majiteľov vozidiel a predchádzať krádeži.


Ak vaše auto nie je vybavené bezpečnostnými pásmi na všetkých sedadlách, ste povinný túto skutočnosť nájomcom oznámiť. Ak sa vo vozidle nachádzajú deti, majú byť pripútané podľa platnej legislatívy. Deti do troch rokov nesmú byť prepravované v autách bez bezpečnostných pásov. Ak sa na sedadle vozidla vybavenom bezpečnostným pásom prepravuje dieťa s výškou menšou než 150 cm, musí byť toto sedadlo vybavené detským zadržiavacím zariadením vhodným pre deti podľa hmotnostných skupín.


Včasný príchod na dohodnutú adresu a predvedenie vozidla v čo najlepšom stave. Vozidlo by malo byť umyté a vyčistené tak zvnútra ako aj zvonku. Je dôležite kontaktovať zákazníka v predstihu, kvôli potvrdeniu požiadaviek a časového rozvrhu. Mali by ste byť takisto pripravený, strpieť niektoré požiadavky ohľadom vášho oblečenia, prípadne služby, či dekorácie vozidla.

Čo v prípade ak auto zlyhá?
Ak je vaše vozidlo nefunkčné, alebo potrebuje v deň zadania podstúpiť neočakávanú opravu, mali by ste o tom okamžite informovať zákazníka a BookAclassic. V takomto prípade nám poskytnete príležitosť pomôcť zákazníkovi nájsť iné auto. Ak máte takúto možnosť, môžete zákazníkovi ponúknuť alternatívne riešenie. V prípade odmietnutia takejto ponuky má zákazník právo na zrušenie objednávky. Ak už bolo zadanie resp. zákazka vyplatená je nutné, aby bola platba zákazníkovi refundovaná.

Absencia
Ak sa nedostavíte v dohodnutom termíne na miesto zadania bez predošlého upozornenia a bez toho, aby bola známa príčina, vaše vozidlo bude okamžite odstránené z našich stránok. V takomto prípade ste povinný, čo najskôr vrátiť všetky obdržané platby.

Odvolanie
BookAclassic je výhradne komunikačným portálom medzi majiteľmi a nájomcami veteránov. BookAclassic preberá zodpovednosť len za sprostredkovanie kontaktu medzi majiteľom a nájomcom. BookAclassic nenesie žiadnu finančnú ani právnu zodpovednosť za používanie prenajatého vozidla, za stav vozidla, rovnako ani za poruchy a škody.

 

Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov. Registrujte vaše vozidlo
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!