• Prenájom amerického svadobného auta

    Nájdite svoje auto snov zistite ihneď cenu!

    Find your vehicle

Prenájom amerického auta

Prenájom amerického auta na svadbu, večierky a ďalšie udalosti.

Prenájom amerického auta! Využite možnosť prenájmu jedného z našich klasických amerických áut s osobným vodičom, ktorý Vás privezie na Vašu svadbu alebo párty vo veľkom štýle! Pozrite si našu širokú ponuku amerických áut k prenajatiu. V ponuke sa nachádzajú americké aute aj limuzíny, ktoré dodajú Vám a Vašej svadbe osobitosť a štýl. Americké automobily plné osobnosti prinesú Vašej párty nádych štýlu ako z filmu Pomáda. Vďaka svojmu priestrannému interiéru, vinylu, koži a chromovanými doplnkami, ktoré patria k osobitosti amerického auta, bude mať Vaša párty nádych štýlu ako z Pomády.

Rock’n‘ Roll americké autá pre svadby a oslavy

Vytvorenie atmosféry a lá Pomada vďaka prenájmu amerického auta je veľmi populárne. Odporúčame Vám skvostný Cadillac Coupe de Ville – vzácny vintage model s luxusnými koženými sedadlami a mnoho priestoru pre každého. Klasická limuzína, ktorá Vám zabezpečí zábavu na Vašej svadbe alebo večierku.

Pre svadobnú hostinu môžeme odporučiť Packard Sedan Eight Deluxe – autentickú klasiku 30. rokov s priestorom pre 5 ľudí, vďaka čomu môžete doraziť na hostinu so svojimi priateľmi v pravom štýle. Poriadna párty predsa začína v aute so skvelou hudbou, vychladeným pivom alebo pohárom šampanského.

Dodge Coronet a ďalšie slávne modely áut z 50. rokov s ich sviežim dizajnom sú ako stvorené pre svadobné jazdy s osobným šoférom.

Americké autá pre svadby, večierky a ďalšie udalosti

Prečo si neprenajať farebný, strelený Pink Cadillac ako svadobné auto s luxusným interiérom, bielou strechou a očarujúcimi bielymi kolesami. Pre zábavnú a energickú párty budete mať úspech zaručený. Vodič príde podobne oblečený v dobovom kostýme a s dobovými doplnkami ktoré doladia celý outfit.

Na BookAclassic máte garanciu perfektného amerického auta. V ponuke máme pre Vás k dispozícii Ford Mustang, Cadillacy, Chevrolety a Buicky.

Rezervujte si ihneď, alebo v kľude vyhľadajte Vaše vysnené americké auto pred tým, ako sa rozhodnete, ktoré vybrať. Na úvodnej stránke nájdete odbornú pomoc, ktorá je podložená rokmi skúseností s prenájmom veteránov. Sme tu , aby sme Vám pomohli nájsť najštýlovejši a najexkluzívnejší automobil, aký si viete predstaviť. Napriek tomu Vám radíme, aby ste nestrávili veľa času rozhodovaním nakoľko americké veterány sú veľmi populárne autá na svadby a ďalšie oslavy a je po nich veľký dopyt.

Ak by ste radšej mali na svojej oslave alebo svadbe iný druh auta, máte na výber zo širokej ponuky Rolls-Royceov, Bentley, Jaguárov, Mercedesov alebo historických autobusov.

Pozrite si našu ponuku vozidiel na prenájom. Každý si tam nájde to svoje!