Prenájom limuzín

Prenájom limuzín a VIP transportov v rámci celého Slovenska

Prenájom limuzín. Celoštátna preprava limuzínami a VIP transportmi známych značiek ako napr. Bentley, Jaguar, Mercedes, Rolls Royce, ale aj americkými vlajkovými loďami akými sú Buick, Cadillac a Lincoln.

BookAclassic.com ponúka celoštátny prenájom limuzín a služby VIP transportov v neobmedzenom rozsahu.

Zverte vašich hostí a VIP do našej opatery so zárukou tých najprepracovanejších služieb v limuzínach všetkého druhu.

Honosné európske limuzíny

Európska automobilová história je bohatá na očarujúce luxusné autá. Môžete sa tešiť na leštené drevo, klasické budíky, či voňajúcu kožu v britských klasikoch akými sú Bentley, Daimler, Jaguar a Rolls Royce. Vychutnajte si chladný perfekcionizmus a fascinujúcu techniku nemeckých luxusných áut od BMW , alebo Mecedes-Benz. Môžte využiť ponuku s osobným šoférom, alebo si auto odšoférujete sami. U nás nájdete štýlové auto pre vašich VIP hostí.

Americké limuzíny

Potrebujete naozaj dostatok miesta pre vašu mobilnú party? Máte radi veľkolepú jazdu? Potom sú pre vás americké predlžené limuzíny ako napr. Cadillac, a Lincoln tou správnou voľbou. Vychutnajte si priestor pre ôsmich hostí, chladené nápoje, snack a zabudovanú televíziu. Len tá najlepšia výbava pre vzrušujúcu mestskú tour s dobrými priateľmi.

Prenájom limuzín - nemecké VIP

Nemecké vozidlá v službách VIP transportov ponúkajú komfort, bezpečnosť a bezproblémovú jazdu limuzínou. Či už si vyberiete Audi, BMW, alebo Mercedes-Benz, vaša jazda sa premení v nezabudnuteľný zážitok.

Historické autobusy

BookAclassic vám takisto ponúka prenájom autobusových veteránov. Historické autobusy vzbudzujú veľkú pozornosť a očaria vašich hostí nostalgiou zašlých časov. Preprava autobusovými veteránmi je obľúbeným druhom dopravy.

Business eventy & preprava v rámci obchodných akcií

Ak váš business event potrebuje výnimočnú ingredienciu, dokážeme vám zabezpečiť výnimočné autá, či prepravu. U BookAclassic.com si môžete popri iných záležitostiach prenajať na vašu obchodnú akciu, alebo cestu prúdové lietadlá, historické parné lokomotívy, ale aj Londýnsky double-decker autobus! Ak máte nápad, no nemáte transport, kontaktujte BookAclassic.sk a my zabezpečíme, aby vaša business party bola unikátnou a nezabudnuteľnou skúsenosťou!

Teambuilding

Prenájom limuzín - Disponujeme veľkým výberom autobusov, hasičských áut a vojenských vozidiel na každú teambuildingovú akciu v rámci celej republiky. Nahliadnite do našej ponuky vozidiel pre vašu akciu a určite nájdete na BookAclassic.sk auto, ktoré urobí vašu teambuildingovú akciu unikátnou.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!