Prenájom klasických a historických autobusov

Klasické a historické autobusy k prenájmu na svadby a ďalšie udalosti

Prenájom klasických a historických autobusov na Vašu svadbu, párty alebo firemnú akciu? Veteráni a vintage automobily potvrdili, že sú v dnešnej dobe extrémne populárne na svadby a ďalšie oslavy. Avšak nie každý si uvedomuje, že je tak isto možné si na takúto udalosť prenajať aj veterán autobusu. Naozaj, tieto druhy vozidiel sú z rôznych dôvodov veľmi zábavné a nie len preto, že vedia odviesť celú skupinu hostí.
Výlet v klasickom, historickom autobuse môžete spojiť aj s dobovou hudbou, pohárikom šampanského a viacerými zastávkami po ceste k nazbieraniu čo najviac rozmanitých zážitkov toho dňa. Možno ich tiež spojíte s piknikom či hostinou na Vami vybranom mieste?

Prenájom klasických a historických autobusov

Dolieha na Vás nostalgické kúzlo VW autobusu zo 70.rokov? Alebo snáď klasický londýnsky double-decker môže byť vhodnejšia voľba pre Vašu párty či firemný večierok? BookAclassic ponúka širokú ponuku klasických autobusov až s 35 miestami plus ďalšie miesta na státie.
Nie je treba vysvetľovať, že vintage autobusy slúžia ako skvelá kulisa pre svadobnú, alebo párty fotografiu. Sú vyhotovené v rôznych hravých tvaroch a vďaka veselým farbám sú to ideálne dekorácie pre tematické oslavy či svadby.

VW sú vždy dobrou voľbou

Pokiaľ máte radi nostalgiu a kúzlo 70. rokov, Volkswageny sú vždy skvelou voľbou. Pôvodný VW Westfalia Camper je vybavený chladničkou, umývadlom, stolom a krásnymi závesmi. VW sa často objavuje na svadbách a nikdy nesklame. Niektoré VW môžu byť prenajaté ako “self-drive” (šoférujete si ho sami), kde sa môžete dostať na sedadlo vodiča a vydať sa na romantické výlety, kam Vás kolesá zavezú. Len vy dvaja, svet a starý VW.

Rezervácie už nemôže byť jednoduchšia

Prelistujte si našou ponukou klasických, historických a vintage autobusov k prenájmu a dodajte Vášmu dňu D čerešničku na torte. Rezervácia je rýchla a jednoduchá skrz rezervačný systém. Jednoducho si vyberte Vaše obľúbené auto alebo autobus a zadajte požadované informácie pre okamžité nacenenie.

Rezervujte si ihneď alebo nás neváhajte kontaktovať pre radu. Sme pripravení Vám asistovať s odbornou radou založenou na rokoch skúseností v prenájme veteránov, klasických áut a autobusov. Bude nám potešením pomôcť Vám s výberom vhodného, exkluzívneho autobusu pre Vašu udalosť, avšak nečakajte príliš dlho - tieto veteráni autobusy sú veľmi žiadané na svadby a oslavy.

Pokiaľ Vás zaujímajú skôr iné vozidla, máme v ponuke širokú škálu vozidiel Rolls-Royce, Bentley, Jaguár, Lincoln, Mercedes a Cadillac. Pozrite sa na našu ponuku, je tam od každého niečo.

Pozrite si našu ponuku klasických a vintage autobusov k prenajatiu na svadby a oslavy. Je to zaručený spôsob, ako spraviť Vašu svadbu či oslavu výnimočnou udalosťou, ktorú si nielen Vy budete pamätať dlhé roky.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!