• Prenájom klasických autobusov a áut snovl

    Vyhľadajte unikátny klasický autobus a zistite okamžite cenu pre vašu udalosť!

    Find your vehicle

Prenájom klasických a historických autobusov

Klasické a historické autobusy k prenájmu na svadby a ďalšie udalosti

Prenájom klasických a historických autobusov na Vašu svadbu, párty alebo firemnú akciu? Veteráni a vintage automobily potvrdili, že sú v dnešnej dobe extrémne populárne na svadby a ďalšie oslavy. Avšak nie každý si uvedomuje, že je tak isto možné si na takúto udalosť prenajať aj veterán autobusu. Naozaj, tieto druhy vozidiel sú z rôznych dôvodov veľmi zábavné a nie len preto, že vedia odviesť celú skupinu hostí.
Výlet v klasickom, historickom autobuse môžete spojiť aj s dobovou hudbou, pohárikom šampanského a viacerými zastávkami po ceste k nazbieraniu čo najviac rozmanitých zážitkov toho dňa. Možno ich tiež spojíte s piknikom či hostinou na Vami vybranom mieste?

Prenájom klasických a historických autobusov

Dolieha na Vás nostalgické kúzlo VW autobusu zo 70.rokov? Alebo snáď klasický londýnsky double-decker môže byť vhodnejšia voľba pre Vašu párty či firemný večierok? BookAclassic ponúka širokú ponuku klasických autobusov až s 35 miestami plus ďalšie miesta na státie.
Nie je treba vysvetľovať, že vintage autobusy slúžia ako skvelá kulisa pre svadobnú, alebo párty fotografiu. Sú vyhotovené v rôznych hravých tvaroch a vďaka veselým farbám sú to ideálne dekorácie pre tematické oslavy či svadby.

VW sú vždy dobrou voľbou

Pokiaľ máte radi nostalgiu a kúzlo 70. rokov, Volkswageny sú vždy skvelou voľbou. Pôvodný VW Westfalia Camper je vybavený chladničkou, umývadlom, stolom a krásnymi závesmi. VW sa často objavuje na svadbách a nikdy nesklame. Niektoré VW môžu byť prenajaté ako “self-drive” (šoférujete si ho sami), kde sa môžete dostať na sedadlo vodiča a vydať sa na romantické výlety, kam Vás kolesá zavezú. Len vy dvaja, svet a starý VW.

Rezervácie už nemôže byť jednoduchšia

Prelistujte si našou ponukou klasických, historických a vintage autobusov k prenájmu a dodajte Vášmu dňu D čerešničku na torte. Rezervácia je rýchla a jednoduchá skrz rezervačný systém. Jednoducho si vyberte Vaše obľúbené auto alebo autobus a zadajte požadované informácie pre okamžité nacenenie.

Rezervujte si ihneď alebo nás neváhajte kontaktovať pre radu. Sme pripravení Vám asistovať s odbornou radou založenou na rokoch skúseností v prenájme veteránov, klasických áut a autobusov. Bude nám potešením pomôcť Vám s výberom vhodného, exkluzívneho autobusu pre Vašu udalosť, avšak nečakajte príliš dlho – tieto veteráni autobusy sú veľmi žiadané na svadby a oslavy.

Pokiaľ Vás zaujímajú skôr iné vozidla, máme v ponuke širokú škálu vozidiel Rolls-Royce, Bentley, Jaguár, Lincoln, Mercedes a Cadillac. Pozrite sa na našu ponuku, je tam od každého niečo.

Pozrite si našu ponuku klasických a vintage autobusov k prenajatiu na svadby a oslavy. Je to zaručený spôsob, ako spraviť Vašu svadbu či oslavu výnimočnou udalosťou, ktorú si nielen Vy budete pamätať dlhé roky.