Svadobné auto pre váš veľký deň

Prenájom veteránov na svadby a párty

Svadobné auto! Prenájom romantického svadobného veterána, alebo autobusového veterána premení váš veľký deň v niečo veľmi špeciálne. Je to ideálny spôsob, ako osláviť jeden z najkrajších životných momentov. Svadobné auto dodá vaším spomienkam potešenie a hrdosť.

Skvelá svadobná párty

Radi by ste jarnú svadobnú párty pod rozvetvenými brezami? Či svadbu v lete, keď je príroda v plnom rozkvete? Alebo jesenný sobáš sprevádzaný teplom a rozmanitými farbami prírody. Čo tak svadba v zime na trblietavých, bielych pláňach?

Možnosti sú nekonečné a v BookAclassic urobíme všetko preto, aby bola vaša svadba doživotným zážitkom, ktorého súčasťou sa stane svadobné auto exkluzívne prenajaté vďaka nášmu portálu.

Svadobné auto

V BookAclassic sa špecializujeme na unikátne svadobné autá všetkého druhu, vrátane skvelého Jaguára, Cadilacu, Maserati a elegantných veteránov. Urobíme maximum, aby sme na vašu svadbu dodali akýkoľvek typ auta podľa vašich predstáv. Ak teda hľadáte výnimočné svadobné auto u nás ste na správnej adrese.

Ružový Cadillac na svadobnú jazdu?

Ak sú americké limuzíny a svadobné autá to, čo práve hľadáte, ste na správnom mieste. BookAclassic dokáže sprostredkovať perfektný prenájom amerických veteránov najvyššej triedy.

Disponujeme veľkým výberom amerických limuzín a iných klasických amerických svadobných áut všetkého druhu. Môžete si vybrať niektorú z predĺžených limuzín, ako je Lincoln, Cadillac a Chrysler, alebo klasický americký model ako je napr. Ford, Mustang, ružový Cadillac, Chevrolet a Bel Air. Ak mate nejaké špeciálne želanie ohľadom vášho prenájmu svadobného auta, stačí sa opýtať. Ak si teda pod pojmom svadobné auto predstavujete klasickú “ameriku“ obráťte sa na nás. Keďže pôsobíme celonárodne, svadobný veterán si u nás môžete prenajať v rámci celého Slovenska.

Exkluzívny prenájom svadobného auta – takto to funguje

Pri vychádzaní z kostola, alebo radnice bude pre vás vonku pripravené exkluzívne svadobné auto pre nevestu s elegantným šoférom. Hostia a fotografi urobia pár nádherných záberov vašej maličkosti a vášho auta ešte predtým, než sa odoberiete na vašu recepciu.

Po ceste sa môžete pristaviť pri fotografovi, aby mohol urobiť pár romantických obrázkov. Môžu byť zachytené pri nádherných výhľadoch, alebo môžete navštíviť miesta, ktoré pre vás znamenajú niečo špeciálne. To všetko je vám schopné sprostredkovať vaše vysnívané svadobné auto, ktoré vám zabezpečí náš exkluzívny prenájom svadobných áut.

Požičovňa svadobných áut

Ak si neželáte osobného šoféra, existuje viacero možností ako si požičať svadobné auto s tým, že si ho sami odšoférujete. Môžete si vybrať zo vzrušujúcich špeciálnych áut a športových áut ako stvorených pre svadobnú jazdu. Obzvlášť ak máte záujem o ľahko modernejší vzhľad. V každom prípade je potrebné zoznámiť sa s autom ešte pred odjazdom od kostola, alebo radnice. Je nepochybne úchvatný pohľad na červené Ferrari čakajúce na vás pred kostolom, alebo radnicou. No keď sa vám ho nepodarí naštartovať, alebo nad ním stratíte kontrolu môže to zruinovať želaný efekt..

Rýchlosť auta

Nechať sa odviezť spred kostola, alebo radnice veteránom pôsobí veľmi romanticky. Veterány a predvojnové autá boli často využívané na svadobnú prepravu to kvôli nádherným záberom a zvláštnemu druhu šarmu, ktorý tieto autá majú. V každom prípade je dôležité si uvedomiť, že maximálna rýchlosť veteránov a predvojnových vozidiel sa pohybuje medzi 40 a 60 km/h, takže dosiahnuť cieľovú destináciu potrvá o čosi dlhšie, ako by to bolo v prípade áut ako je Jaguar alebo Bentley. Rezervačný systém BookAclassic berie maximálnu rýchlosť svadobných veteránov do úvahy. S nami je prenájom svadobných áut exkluzívna záležitosť.

Šampanské – záverečný detail

Niektorí vodiči ponúkajú šampanské, alebo šumivé víno ako súčasť ich služieb. Zatiaľ čo iný vás požiadajú aby ste si víno zabezpečili sami, Na tom nezáleží, nemali by ste si však nechať újsť príležitosť zavŕšiť tento romantický moment pohárom bubliniek.

Získajte super cenu za prenájom svadobných áut hneď teraz

Môžete si okamžite vypočítať cenu ktoréhokoľvek svadobného auta na stránkach BookAclassic. Stačí zadať niekoľko bitov podstatných informácií a vybrať si auto, o ktorom ste presvedčený, že je vhodné na vašu svadobnú jazdu.

Neváhajte sa opýtať na podmienky a ostatné detaily. Máme bohaté skúsenosti so svadobnými jazdami a dokážeme vás informovať o mnohých praktických záležitostiach ohľadom prenájmu vášho svadobného auta.

Preklikajte sa cez rozsiahlu zbierku veteránov na svadby a párty. Je to bezpečný spôsob ako premeniť vašu svadbu v jedinečný zážitok.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!