Požičovňa veteránov na svadbu alebo párty

Požičovňa veteránov na svadbu, párty, alebo iné významné udalosti sa stáva čoraz častejším javom. A to z jednoduchého dôvodu. Svadobné autá totiž dokážu vytvoriť na vašom podujatí nezabudnuteľnú atmosféru.

Zvečnite svoju jedinečnú udalosť veteránom s osobným šoférom

Môže byť niečo viac romantické ako klasické svadobné auto s vodičom, ktorý vás odvezie keď nadíde váš veľký deň? Požičovňa predvojnových, ale aj ostatných veteránov na svadbu, párty a iné udalosti je tu pre každého. S veteránom zažijete jazdu plnú obdivu okolia, ktorá bude otáčať hlavami kdekoľvek sa zjavíte. Úžasná dekorácia, retro materiály, vybavenie a k tomu ešte hudba vytvoria vynikajúcu a priateľskú náladu. Predovšetkým je to nezameniteľný pocit sedieť v peknom starom aute z minulej éry. Vyberte si nádherný Ford A z 20-tych rokov minulého storočia, alebo elegantnú limuzínu Rolls Royce zo starých dobrých čias. Tieto autá sú vždy favoritom letných svadobných jázd.

Požičovňa veteránov na svadbu alebo párty

Pri vychádzaní z kostola, alebo radnice bude na vás hrdo čakať nablýskaný svadobný veterán a štýlový šofér, aby vás mohli vyzdvihnúť priamo na mieste činu. Mávanie, rozdávanie úsmevov v doprovode s ováciami svadobných hostí je len pár z príjemných momentov, ktoré vám poskytne svadobný veterán.

Počas cesty na vašu recepciu sa vyskytne mnoho príležitostí vychutnať si pohár šampanského, či perlivého vína, alebo len tak pokochať sa bohatou výzdobou. Čo viac dodať, každý sa rád ohliadne za prechádzajúcim svadobným veteránom.

Veterány vytvárajú vznešené momenty a romantické obrázky

Cesta na vašu recepciu je vhodnou chvíľou na vznik nádherných romantických záberov, použijúc váš svadobný veterán ako pamätné pozadie. Veterány sú obľúbené aj u svadobných fotografov. Môžu zachytiť vaše momentky tak v interiéri ako aj pri svadobnom aute.

Veterány každého štýlu a pre všetky chute

Našou prioritnou nie je len požičovňa veteránov. Okrem toho sa špecializujeme aj na požičiavanie a prenájom limuzín a autobusov pre akcie vo Veľkej Británii a vo zvyšku severnej Európy. Na našej domovskej stránke nájdete celý rozsah veteránov pripravených na prenájom. Nezabudnúť! Plánovanie vášho časového harmonogramu treba prispôsobiť schopnostiam použitého vozidla. Optimálna rýchlosť veteránov sa pohybuje v rozmedzí 40 – 60 km/h, čo vám na druhej strane umožní vychutnať si jazdu a vzájomnú prítomnosť. Takisto je treba pamätať na fakt, že mnoho veteránov počas zimných mesiacov nejazdí.

Ako na to?

Prenajmite si predvojnového veterána a dodajte tak vašej svadbe ten finálny punc. Rezervácia prebieha priamo na našej stránke. BookAclassic to zjednodušil v čo najväčšej možnej miere. Zozbierali sme unikátny výber veteránov na prenájom a svadobné autá všetkých cenových kategórií. Vyberte si svojho favorita, zadajte potrebné informácie a v momente sa vám zobrazí cena za prenájom.

Rezervujte hneď, alebo si ešte pred prenájmom spravte vlastný prieskum svojho vysnívaného auta, Na našej stránke nájdete odborné rady vychádzajúce z niekoľkoročných skúseností s prenájmom veteránov. Radi vám pomôžeme pri výbere najunikátnejšieho a najštýlovejšieho auta aké si len dokážete predstaviť. Neváhajte príliš dlho, veterány sú čoraz obľúbenejšími vozidlami na svadbách a iných oslavách.

Praktické tipy – užitočné veci, ktoré je dobré vedieť o prenájme auta na vašu svadbu

Ak by ste radšej iný druh svadobných áut máme pre vás k dispozícii milý výber skvostných áut od značiek akými sú Bentley, Jaguar, Lincoln, Mercedes a Cadillac.

Prezrite si našu ponuku na prenájom predvojnových áut tak, ako aj ostatných veteránov na svadby a párty. Nájdete tam niečo z každej chute a štýlu. Požičiavanie veteránov na Slovenskom.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!