Prenájom áut pre filmovú produkciu

Prenájom áut pre filmovú produkciu

Prenájom áut pre filmovú produkciu a rôzne podujatia! Zameriavame sa tiež na obstarávanie veteránov a unikátnych filmových áut pre akúkoľvek filmovú produkciu, či natáčanie. V našom online katalógu disponujeme rozsiahlym výberom unikátnych filmových áut. V prípade, že nenájdete požadované filmové auto online, sme pripravení využiť naše kontakty na viac ako 15 tisíc majiteľov vozidiel. Čiže, ak aj na našich stránkach nenájdete to správne filmové auto, poľahky ho pre vás dokážeme zabezpečiť aj vďaka databáze vozidiel, ktoré nie sú registrované na našich stránkach. Máme takisto bohaté skúsenosti so zadovážením áut typických pre obdobie, ktoré požaduje v súvislosti s dejom filmu, či dokumentu filmová produkcia tak, aby auto reflektovalo charakter diela. Niekoľko filmových produkcií sme pokryli kompletnou dodávkou filmových áut. Určite pomôžeme aj vám. BookAclassic má autá, ktoré sa objavili vo filmoch ako je James Bond, či v reklamách po boku Justina Biebera.

Autá pre reklamu

Do reklám, ktoré sa objavili na hlavných televíznych kanáloch, sme dodali niekoľko unikátnych veteránov. Máme dlhoročné skúsenosti s tým, o aké autá má záujem reklamný priemysel. Reklamné vozidlo by malo podčiarknuť odkaz produktu a pomôcť jeho predaju. Takže, ak máte za úlohu vytvoriť reklamu, ktorá má byť okorenená unikátnym autom, lietadlom, motocyklom, alebo čímkoľvek iným, ste na správnom mieste. S nami je každá vaša úloha splniteľná.

Prenájom áut na rôzne akcie

Unikátne podujatia a veľké obchodné párty; BookAclassic dokáže nájsť autá, ktoré fantasticky obohatia každú akciu. Či už by mal Elvisov dvojník jazdiť na ružovom Cadilacu, alebo potrebujete prúdové lietadlo, obráťte sa na nás! Čo tak gangsterské auto z tridsiatych rokov minulého storočia do salónika podľa štýlu Al Capone? Spravíme to pre vás! Uvoľnite krídla svojej fantázii!

Prenájom áut na výstavy, exhibície a trhy

Nič nedokáže pritiahnuť publikum tak, ako nezvyčajné, alebo vzácne autá, či motocykle. BookAclassic má veľký výber vzácnych výstavných áut na sklade. Môžeme na seba prevziať úlohu sprostredkovateľa a nájsť špeciálne, alebo výstavné autá s jedinečným príbehom, ktorý zaujme mnoho divákov. Ak teda potrebujete jedinečný pútač pre vašu výstavu, alebo trhy, prezrite si náš online katalóg špeciálov a veteránov pre trhy a exhibície.

Section background
Classic vehicle

Potrebujete klasické vozidlo?

Urobte z vašej svadby alebo párty nezabudnuteľný zážitok. Nájdite auto snov vo vašom okolí.

Nájsť vaše vozidlo
Classic vehicle garage

Ste majiteľ vozidla?

Bezplatná reklama pre vaše klasické vozidlo. Úplne zdarma, bez ročných poplatkov a záväzkov..

Registrujte vaše vozidlo

Chcete dostávať pravidelné aktualizácie?

Prihláste sa teraz

  Najnovšie novinky o klasických autách!

  Dostávajte emaily s exkluzívnymi novinkami od BookAclassic medzi prvými!

  Nájdite inšpiráciu pre udalosť a cestovanie klasickým autom z celého sveta!